top of page

Argedan Ücretsiz Demo Talebi

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek aşağıdaki formun tümünü doldurmanızı rica edeceğiz. Formu doldururken bilgilerinizin eksik olmamasına lütfen dikkat ediniz. Argedan yetkililerinin inandırıcı olmayan ve/veya eksik olan Demo Taleplerini red etme hakkı saklıdır. 

 

Formun Argedan'a ulaşması sonrası bir yazılım uzmanımız sizinle en kısa sürede irtibata geçecek. 

Argedan'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

DEMO KULLANIMI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

 

1.    Argedan yazılımları bilgisayarınıza "exe" olarak kurulan ancak tüm veritabanı özel server'larda tutulan ONLINE bir yazılımdır. Bu sayede istediğiniz yerden işletmenizi takip etmeniz mümkündür. Bu nedenle yazılımınızı kullanmak istediğiniz yerde İnternet bağlantısı olması önemlidir. 

 

2.  Bilgisayarınızdaki işletim sistemi Windows 7 ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca en az 4 GB RAM olması yazılımı rahatça kullanmanıza fayda sağlayacaktır.

 

3.  Argedan Bilişim A.Ş. (Argedan) tarafından yaratılmış ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve muhtelif Yönetmeliklerin yanısıra, Argedan tarafından yapılmış diğer başvurular ile Argedan lehine koruma altına alınmış olan ve tüm yasal hakları ve mülkiyeti Argedan'a ait GymPro Yazılımı'na ait tüm özellikler, görseller ve işlevlerin herhangi bir şekilde kopyalanması, benzerlerinin üretilmesi yasak ve suçtur.

5.  Argedan'ın demo olarak sunduğu işlevleri önceden haber vermeksizin değiştirme ya da iptal etme hakkı saklıdır. Bu durum satın alınmış yazılım ve modüller için geçerli değildir. 

bottom of page