top of page

Gururla, hiç bir zaman dürüstlük ve etik ilkelerden uzaklaşmadan; hep amatör ruhla.

25. Yıl

Tecrübe Güç'tür! 

Argedan'ın Gücü; Benzersiz Tecrübesidir!

Gergedan

Argedan Bilişim Hizmetleri 1993 yılında sadece özel yazılımlar üretmek için Zafer Yüce tarafından kurulan bir oluşumdur. Bu misyonla 1998′’e kadar bir çok değişik sektörlere program yazarak faaliyetlerine devam ettirmiştir. 1998′den bu yana ise özel yazılım dışında İş Yönetimi Uygulamaları alanında, yazılım – özel donanım çözümleri ve firmalara eğitim vermek amacıyla yeniden yapılanarak bilişim sektöründeki hizmetlerini Argedan kurumsal kimliği ile devam ettirmektedir.

 

Hedef müşteri kitlesi olan orta ve büyük ölçekli müşterilerine kendi geliştirdiği ürünleri ile hizmet vermektedir. Standart yazılım geliştirme faaliyetlerinin yanısıra, dünyanın önde gelen şirketlerinin teknoloji çözümlerini yakından takip etmektedir. Argedan firmalara özel ve anahtar teslimi projeler üstlenerek kalıcı çözümler üretmektedir.

Argedan’ın misyonu İş Yönetimi Uygulamaları alanında, Şirketlerin değişik coğrafi bölgelerdeki yatırımlarını, dağıtık veritabanları ve küresel entegrasyon yoluyla yönetilmesini, işletmeler arası ve işletme içi bölümlerin birbirleriyle hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışını sağlayarak şirketlerin sahip olduğu kaynakları daha etkin ve verimli kullanmasını, karar verme süreçlerini destekleyerek değişen piyasa şartlarına daha hızlı ve doğru tepki vermesini sağlayacak Bilgisayar Yazılımları ve Uygulamaları geliştirmektir.


Neden Argedan?


İhtiyaç oluşmadan çözüm yaratan pro-aktif bir aileyiz.


"Beklentilerin üzerinde Hizmet” sloganının savunucusuyuz ve hep de öyle kalacağız.


Sektöründe AR-GE’ye en fazla yatırım yapan biziz, çünkü bugünü değil; yarını düşünüyoruz.


Yazılım ile ilgili en önemli felsefemiz; "Basit ve güvenli yazılımlar yaratmaktır”


Tüm rakiplerimize göre en büyük avantajımız ise; SİZLERİ EN HIZLI VE EN İYİ ANLAYAN BİZİZ!


Rekabet İlkelerimiz

Rakibimiz hakkında hiç bir kötü şey söylemiyoruz, çünkü böyle yaparsak müşterilerimizin güvenini kaybedeceğimizi biliyoruz.

 

Rakibimizin başarılarını kıskanmıyoruz, çünkü kıskanmanın bizi daha başarılı yapmayacağını biliyoruz.

 

Rakibimizin müşterilerine nelere önerdiği ile ilgilenmiyoruz, çünkü ilgilenmemiz gereken tek şeyin onların beklentilerini karşılamak olduğunu biliyoruz.

 

Rakibimizi taklit etmiyoruz; çünkü kendi farklılıklarını ortaya koymadıkça kopyaların ancak asılları yaşatacağını biliyoruz.

 

Rakibimizi Büyük ya da Küçük görmüyoruz; çünkü bizi hak ettiğimiz yere koyanın yalnızca müşterimiz olduğunu biliyoruz.

 

 (Sevgili Kürşat Tuncel'in kaleminden.)  

bottom of page