top of page
icard_davet_3.png

iCard Ziyaretçi Takibi

iCard sistemi ile ofis, plaza vb tüm işletmelerde misafir takibi de kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilir. Sistemde misafirlerin uygulamayı indirmeleri gerekmez. Günlük ziyaretçilerden, toplantı davetlerine kadar tüm misafirlerinizi sistem üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.  

Ziyaretçi takibi alternatifleri

Geçici karekodlu
plastik kart

Geçici karekodlu
bilet

Bu yöntemde önceden her biri farklı karekod basılmış plastik kartlar, gelen misafirlerin kaydı yapılırken sisteme kaydedilir ve misafirler giriş-çıkış için bu kartı kullanabilirler. Çıkışta kartlar geri alınır ve kimlikler iade edilir. Kaybolan kartlar kolaylıkla sistemden kullanılamaz olarak işaretlenebilir. Tasarımlar firmaya özel yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yöntemde kayıt sonrası kişiye kimliğini iade eder ve özel yazıcıdan çıkan ve giriş-çıkış için tek kullanımlık kağıt bileti misafirinize verebilirsiniz. Kullanım sonrası biletler atılabilir. Tasarımlar firmaya özel yapılabilir.

bilet 2.png
bilet 1.png

Online davet ile 

icard_davet_1.png

Bu yöntem ile ister resepsiyonda, ister yetkilendirilmiş sekreteryalardan kişilere özel toplantı davetini e-posta ya da SMS olarak gönderebilirsiniz. Yapılan davetler net olarak bir gün ve saati kapsayabildiği gibi; belirli bir tarih ve saat aralığını da kapsayabilir. 

 

Daveti alan kişiler; ilgili linke tıkladıklarında belirlenen tarih ve saatte geçeli olan karekodu kullanabilirler. 

 

İsteğe bağlı olarak; gelen kişilerin önce güvenlikten geçmeleri ve karekodu aktifleştirmeleri de istenebilir. 

icard_davet_3.png
icard_davet_2.png
bottom of page