top of page

Argedan. Referanslar

1998'den bu güne; Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce işletme, binlerce operatör Argedan yazılımlarını ve entegre donanımlarını kullanıyor. 

Argedan; 1993 yılında sadece özel yazılımlar üretmek için kurulan bir oluşumdur. Bu misyonla 1998’e kadar bir çok değişik sektörlere program yazarak faaliyetlerini devam ettirmiştir. 1998′den itibaren ise İş Yönetimi Uygulamaları ve Tesis Yönetimi alanlarında, yazılım ve yazılımlarına entegre özel donanım çözümleri sunmak amacıyla yeniden yapılanmıştır. Bu değişimin ilk ürünü olarak; Türkiye’nin ilk Spor Merkezi Üye Takip ve Tesis Yönetim Yazılımı olan GymPro yaratılmıştır.  

2014 yılında plaza, teknokent, fabrika, ofis vb. işletmeler için sunulan tesis yönetimi, geçiş kontrol ve ön ödeme sistemleri 2018 yılından itibaren iCard (Tescil 2013) markası adı altında toplanmıştır. Argedan; GymPro ile birikte iCard yazılımına da “Mobil uygulama ile karekodlu geçiş” özelliğini ekleyen ilk Türk firması olma özelliğini taşımaktadır. iCard; halen Türkiye’de orta ve büyük ölçekli kurumlar tarafından en fazla tercih edilen yazılımdır.

Argedan Bilişim A.Ş. %100 Türk sermayeli bir şirkettir. 

iCard yazılımı kullanıcısı markalar

icard_referanslari.png

iCard yazılımı kullanıcısı Teknokentler

GymPro yazılımı kullanıcısı markalar

REFERANSLAR.png
bottom of page