top of page
iCard Duvar Tipi Kutu Brosur_edited.png

Şık ofisler için. 
iCard Duvar Tipi Karekod Okuyucu

Modern ve sade bir tasarım ile sadece Newland FM 3080 karekod okuyucu için özel hazırlanmış duvar tipi okuyucu kutuları; çevreye zarar vermeyen polimer maddeden üretilen, geri dönüşümlü ABS plastikten üretilmiştir. Sonrasında;  akrilik solvent bazlı boya ile boyanmış ve fırınlanmıştır. Bahse konu malzemeler elektrik akımını iletmez.

 

Kolay montaj edilebilen bu özel kutular; işyerinizde sıva üstü ve sıva altı kablolamaya uygun alternatifli olarak hazırlanmıştır. 

 

Newland FM 3080 kutu içeriğine dahil değildir. 

ICARD KUTU 1.png

Ölçüler

iCard Duvar Tipi Kutu Brosurs.png

Kutu içeriği

iCard Duvar Tipi Kutu Brosursa.png

iCard Karekod ile Geçiş Kontrol Alternatifleri

Ofis, plaza, teknokent, fabrika vb. tüm işletme türlerine uygun farklı çözüm tecrübesi ile iCard sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Aşağıda iCard karekod okuyucuları ile kurulabilecek senaryoları inceleyebilirsiniz. İşletmeniz için tek ya da aynı anda birden fazla farklı çözümü ihtiyacınıza uygun olarak sunulmaktadır. 

Turnike Geçişleri

icard donanımlar a.png

Çalışma Yöntemi 

iCard uygulamanızı turnike geçişlerinde; turnike üstü ya da turnike içine gömülü karekod okuyucular ile kullanabilirsiniz.

 

Bu alternatifte; turnike üzerindeki karekod okuyucu kamera; mobil uygulama içerisinde açılan benzersiz ve güvenli karekodu okur ve ortalama 20 milisaniyede firma sunucularından kontrolleri gerçekleştirir. Kişinin geçiş yetkisi varsa; turnike sistem tarafından açılır. 

Gerekli Donanımlar (*)

Karekod Okuyucu

Converter

Kapı Geçişleri

icard donanımlar 2.png

Çalışma Yöntemi 

iCard uygulamanızı ofis içerisindeki kapıların yetkili kişilere açılması için kullanabilirsiniz.

 

Bu alternatifte; özel donanım içerisindeki karekod okuyucu kamera; mobil uygulama içerisinde açılan benzersiz ve güvenli karekodu okur ve ortalama 20 milisaniyede firma sunucularından kontrolleri gerçekleştirir. Kişinin geçiş yetkisi varsa; kapı sistem tarafından açılır. 

Gerekli Donanımlar (*)

Karekod Okuyucu

Converter

Buradayım Bildirimi

icard donanımlar 3.png

Çalışma Yöntemi 

iCard uygulamanızı tesis içerisine yerleştirilmiş farklı lokasyonlardaki SABİT KAREKOD etiketlerini okutarak; kişilerin o anda orada olduklarını tespit edebilirisiniz. 

 

Bu alternatifte; diğerlerinden farklı olarak Mobil Uygulama cep telefonu kamerası ile sabit karekodu okur. Sabit karekod verisi ve lokasyonda konumlandırılmış olan Beacon cihazı verisini firma sunucusuna göndererek doğrulama sağlar. Aynı zamanda Beacon cihazı ile kişinin o lokasyonda olduğu doğrulanır.

(*) Önemli Hatırlatmalar

  1. Argedan iCard ürünü için karekod okuyucu, turnike, duvar aparatı, tetik makenizmaları, converter vb. çözümleri birlikte sunar. Bu hizmetlere altyapı ve kablolama dahil değildir. Ancak; en doğru altyapı için ücretsiz danışmanlık yapılmaktadır. 

  2. Mobil uygulama aracılığı ile herhangi bir kapı ya da turnikenin açılması isteniyorsa, yalnızca ilk iki alternatif tercih edilmelidir.

  3. İlk iki alternatifte; Argedan uzmanları tarafından testleri yapılmış donanımların kullanılması tavsiye edilir. Argedan tarafından test edilip, onaylanmamış donanımların kullanılması esnasında sistemde ortaya çıkabilecek aksaklıklar Argedan'ın sorumluluğu dışındadır.

  4. "Buradayım" bildirimi; yalnızca mobil uygulama sahibinin o anda o alanda olduğunu tespit için kullanılır. Bu donanım ile herhangi bir kapı/turnike açmak mümkün değildir. 

Her üç alternatif ile ilgili daha detaylı bilgi için uzmanlarımız ile görüşünüz. 

GymPro Geçiş Kontrol Sistemleri

iCard sistemi ile uyumlu turnike çözümleri

Ofis, plaza ve benzeri alanlarda tasarımınıza uygun şık turnikeler ve ister turnike üstü, ister gömülü karekod okuyucu çözümlerini de birlikte sunuyoruz 

bottom of page